Kontejnerová doprava Olomouc, autodoprava, zemní práce, demolice.

Prohlížením našich stránek souhlasíte s použítím cookies. Tato zpráva se vám zobrazí jen jednou.

Zavřít
Smětal přichází...
Chcete rychle objednat kontejner? Volejte 602 538 058

O SPOLEČNOSTI

VÍCE INFORMACÍ

CHARAKTERISTIKA SPOLEČNOSTI

Společnost Smětal, s.r.o. se sídlem v Bystrovanech u Olomouce vznikla v roce 2004. Zabývá se především autodopravou a nakládáním s odpady. Prioritou této společnosti je provádění činností s ohledem na životní prostředí, bezpečnost zaměstnanců i ostatních osob a hlavně poskytování kvalitních environmentálních služeb v oblasti Olomoucka.

Nejčastěji používanou technikou společnosti Smětal jsou pásové bagry, sklápěcí nákladní vozidla, čelisťový drtič a kolový nakladač. Pásové bagry New Holland, s násadou hydraulických nůžek nebo kladiva značky Montabert, jsou nejčastěji využívány na demolice a sanace staveb.

Sklápěcí nákladní vozidla jsou osmikolová s objemem nákladního prostoru od 16 m³, což umožňuje efektivní přemisťování materiálu potřebných pro stavbu, s minimalizací zátěže pro životní prostředí. Čelisťový drtič Resta a kolový nakladač Volvo jsou určeny pro recyklaci stavebního odpadu.

Díky vysoké mobilitě těchto dvou strojů se stává recyklace stavebního odpadu dostupná pro partnery i mimo areál společnosti Smětal. Stavební odpad se drtí a zpracovává přímo na místě vzniku a následně se ihned používá k další stavební činnosti. Tato služba pomáhá recyklovat stavební odpad a eliminuje transport odpadu na skládku nebo do recyklačního centra a zpět, minimalizuje dopravní zátěž a omezuje vznik většího množství CO2.

Mezi naše zákazníky patří stavební společnosti:

Strabag, Zlínstav, Gemo a další a také společnosti podnikající v odpadech: Technické služby města Olomouc, AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o., IMOS Brno, a.s. a další. Referenční seznam realizací včetně kontaktů vám rádi poskytneme na vyžádání.

Další podnikatelské aktivity v oblasti životního prostředí:

Firma Martin Smětal se zabývá kontejnerovou dopravou a již od roku 1991 provozuje i vlastní recyklační centrum v obci Bystrovany. Výhodné spojení těchto dvou oblastí nabízí možnost zpracovávat různé množství stavebního odpadu od velkých subjektů i soukromých osob. Organizované zpracování a následná recyklace stavebního odpadu bez omezení množství je tak dostupná všem subjektům. Recyklační centrum nyní zpracovává kolem 20 000 tun stavebního odpadu ročně a je ekologickým řešením pro umístění a recyklaci stavebního odpadu.

VIZE DO BUDOUCNA

Společnost Martin Smětal se do budoucna zabývá myšlenkou vybudování kompostárny, která by měla rozšířit portfolio poskytovaných služeb v oblasti odpadového hospodářství a významně tak přispět k dalšímu zlepšování životního prostředí na Olomoucku.

K této myšlence nás přivedla skutečná čísla objemu zeleného odpadu, který se na Olomoucku vyváží na skládku bez dalšího využití.

Našim cílem je tento objem snížit a zavést jakýsi koloběh biodegradabilního odpadu mezi soukromými osobami a kompostárnou. Vedlejší biodegradabilní odpady domácností by se kompostovaly a dále využívaly jako hnojivo pro soukromé i veřejné použití při výsadbě zeleně na veřejných plochách nebo k menšímu využití na zahrádkách.

Vybudování kompostárny by znamenalo alternativní řešení jedné kapitoly odpadového hospodářství a částečné uvolnění kapacit místní skládce smíšeného odpaduv Mrsklesích.

Dalšími budoucími kroky společnosti Martin Smětal bude modernizace již provozovaných služeb při nakládání s odpady a hledání možností pro jejich dalších rozvoj.

ZŮSTAŇTE S NÁMI V KONTAKTU

DISPEČINK:

+ 420 602 538 058

Objednávky kontejnerů.

Recyklace. Písky a štěrky.

dispecink@smetal.cz

PROVOZOVNA:

Bystrovany 234

Recyklační závod

OTEVÍRACÍ DOBA:

Po/Pá: 6:30 - 16:00         

So/Ne: ZAVŘENO

 

NAPIŠTE NÁM

made by KHS.digital
CZ_RZ_B_C

Rozšíření kapacity recyklačního centra Bystrovany

Energetické úspory v procesu recyklace stavebního odpadu

Zavedení moderních prvků cirkulární ekonomiky ve společnosti Smětal s.r.o.

Ekologický beton s nižší uhlíkovou stopou a s využitím druhotných surovin a jeho nové aplikace pro stavební konstrukce